top of page
NT Vilkė

NT

JV.png
  • Facebook
Legendary Club 2021.png

Jūsų turtas unikalus - sukurkime sėkmingą
NT pardavimo istoriją kartu.

NT Zuvinto 30_28.jpg

Man svarbu, kad kiekvienas objektas surastų savo šeimininką ir kad pirkėjas tikrai norėtų toliau puoselėti bei mylėti turtą kurį įsigys. 

Jūsų turtas unikalus, padėsiu nustatyti tinkamiausią kainą šiandieninėje rinkoje bei surasiu Jūsų turtui naujus šeimininkus.

Apie mane
Jolita Vilkė

Mano požiūris į NT

Bijai vilko - neik į mišką.

Taip sakoma, kai klausimų – daugiau nei atsakymų, ir tai yra normalu. Kiekvienas esame savo srities profesionalas, tad jei parduoti ar pirkti NT norite pirmą kartą, tai gali tapti tikru iššūkiu.

Perfrazuosiu minėtą posakį: jei nesiseka parduoti – kreipkis į NT Vilkę. Ir tai nuoroda ne tik į mano pavardę, bet kalba ir apie patirtį, atkaklumą, lyderystę, nuoseklumą ir gyvenimo būdą. 

Į savo darbą žvelgiu kitaip - ne savanaudiškai. Pirmiausia siekiu pažinti žmogų ir suteikti jam geriausias įmanomas sąlygas parduoti ar pirkti nekilnojamąjį turtą. Perkant ar parduodant būstą, skatinu tai daryti užtikrintai, atidedant į šalį visus sentimentus. Nes kiekvieno žmogaus, dalyvaujančio pirkimo ar pardavimo procese, teigiamas indėlis ir sudaro tą sėkmės formulę, atnešančią norimą rezultatą. 
 

JV black.png

Patirtis
Pardavimų srityje dirbu jau 22 metų, iš jų net 13 metų – nekilnojamojo turto srityje. Per ilgus darbo metus sukaupiau vertingos patirties, kuri padeda bendraujant ir kuriant ryšį su klientais. Esu baigusi Nekilnojamojo turto valdymo magistro studijas, o dirbdama NT rinkoje dar labiau gilinausi į pardavimo procesą ir jo specifiką, supratau, kaip iš parduodamo objekto gauti maksimalią kainą ir kaip maksimaliai padidinti parduodamo objekto vertę.
 
Mano, kaip NT brokerės rezultatai tai tik patvirtina – iki šios dienos esu pardavusi 827 objektus, kurių vertė siekia daugiau nei 64 mln. eurų. Nuolat susiduriu su įvairių tipų nekilnojamojo turto objektais, įvairiomis pardavimo situacijomis, kurios mane skatina tobulėti ir dar daugiau domėtis NT rinka. Galiu užtikrinti, kad siekdama geriausio įmanomo rezultato, sudarydama kiekvieną naują sandorį pritaikau visą įgytą patirtį.

 

Vilką kojos peni

827

64mln.

13

22

NT

sėkmingų

sandorių

parduoto

turto vertė

metų NT

patirtis

metai

pardavimų

patirtis

valdymo

magistro

laipsnis

Kauno DNB Būstas geriausia brokerė

Kauno DNB Būstas geriausia brokerė

Lietuvos DNB Būstas geriausia brokerė

Lietuvos Luminor Būstas geriausia brokerė

CAPITAL

TOP

BROKERĖ

Kauno DNB Būstas geriausia brokerė

Lietuvos DNB Būstas geriausia brokerė

Lietuvos DNB Būstas geriausia brokerė

Lietuvos Luminor Būstas geriausia brokerė

CAPITAL

TOP

BROKERĖ

CAPITAL

TOP

BROKERĖ

Image by Michael Browning

Paslaugos

Vilkas gi žino, kas vertingiausia ir svarbiausia vilko gyvenime...

Kad paslauga būtų kokybiška, nepaprastai svarbu atkreipti dėmesį į detales, nes net ir menka smulkmena gali lemti sandorio baigtį. Dirbdama šį darbą pasitikiu savimi, o svarbiausia – pasitikiu savo klientais, todėl žinau, kad visada rasime teisingą kelią į sėkmingą sandorį.

Tai pagrindinė mano veikla, todėl jai skiriu didžiausią dėmesį. Analizuoju rinką, stebiu klientų poreikius, siekiu suprasti jų patirtis.

Visa tai man padeda parduoti Jūsų turtą.

PARDAVIMAS

NUOMA

Išnuomoti turtą nėra sunku, tačiau surasti gerą nuomininką -  tikras iššūkis. Pirmiausia ieškau patikimų šaltinių kurie atvestų patikimą nuomininką.

NT PROJEKTŲ PARDAVIMAS

Su naujos statybos projektais dirbu jau virš  7 metų ir puikiai žinau, kad NT vystytojams svarbiausia pardavimų tempai.

Todėl kartu su Capital marketingo komanda užtikriname efektyvų ir sklandų pardavimą.

Paslaugos
Patirtis
Jolita_Vilke_200623_0046.jpg

Objektai

Vilkai visada randa tą kampelį, kurį savo namais vadina...

Nesvarbu, Jūs ieškote naujo būsto, žemės ploto ar patalpų savo verslui, tačiau visi norime rasti tą stebuklingą vietą, kurioje jausimės saugūs, pasitikintys savimi, atsipalaidavę ir vadinsime ją namais!  
Objektai
Image by Jess Bailey

Tinklaraštis

Kaukia kaip vilkai...

Bendravimą su klientais aš vertinu kaip vieną efektyviausių būdų puoselėti ryšį. Todėl savo klientus stengiuosi nuolat informuoti apie NT pasaulio aktualijas, pasidalinti savo patirtimi ar tiesiog netikėtomis istorijomis. Sekite naujienas mano tinklaraštyje!
Tinklaraštis

Partnerystė, kokia ji?

Vilko stiprybė – gauja, gaujos stiprybė – vilkas

Bendradarbiaudami galime pasiekti daugiau. NT pardavimas – tai procesas, kuriame turime pasitikėti vieni kitais, bendrauti ir eiti vieno tikslo link. Todėl sudarydama visus sandorius siekiu, kad klientai suprastų, kaip vyksta visas pardavimo procesas, kad neliktų neatsakytų klausimų, o svarbiausia – kad visi dirbtume išvien. Tai patvirtina ir klientų atsiliepimai.
 
Ineta ir Simas

Didelis ir nuoširdus AČIŪ Jolitai už visą pagalbą parduodant namą. Jos dėka namo pardavimas įvyko labai sklandžiai ir operatyviai, namą pardavėme greičiau nei tikėjomės. Labai profesionali, nuoširdi, savo darbą išmananti NT brokerė. Labai rekomenduojame.

Martynas

Ačiū už naujus namus... už greitą, profesionalų Jūsų darbą.
Sėkmingų darbų, daug klientų!

Rūta

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų kantrybę, malonų bendravimą, nuoširdumą, kurį turi tikrai ne kiekvienas brokeris... Esate tikra savo srities profesionalė.
Labai džiaugiamės naujais namais. Ačiū Jums!
Rūta ir Paulius. 🌷

Virginija Šenfeldienė

Ir man rekomendavo draugė. Patikima, nuoširdi ir paprasta bendrauti brokerė. Tikrai kreipsiuosi, kai tik prireiks. Ačiū :)

Ramunė Randienė

Esam labai patenkinti šios nuostabios brokerės darbu. Nuoširdus bendravimas, operatyvus darbas, visapusiška pagalba ir aiški profesionali informacija. Jolita Vilkė, dėkojame Jums už greitą ir kokybišką darbą. Linkime ir toliau dirbti Jūsų širdžiai mielą darbą , kad visada rezultatai pranoktų klientų ir Jūsų pačios lūkesčius. Sėkmės Jums Jūsų darbe ir gyvenime. Ir dar kartą nuoširdžiausiai dėkojame Jums.

Regina

Puiki brokerė. Nuoširdžiai rekomenduojame.
Su jos pagalba pavyko nusipirkti nuostabius namus per labai trumpą laiką. Mūsų planai ir tikslai tikrai buvo dideli, bet ji nė trupučio neabejojo ir skyrė daug laiko, kad viskas būtų sutvarkyta laiku.
Labai Jums ačiū, Jolita.

Asta Guoge

Sakoma, kad geriausia reklama yra iš lūpų į lūpas, man pirmą kartą brokerę Jolitą Vilkę rekomendavo draugė. Man labai reikėjo žmogaus išmanančio savo darbą bei galintį patarti man mano esamoj situacijoj nekilnojamo turto klausimais. Ir Jolita buvo būtent tas žmogus, kurio dėka išsprendžiau savo situaciją. Padėjo visais turto klausimais. Išklausydavo , rūpindavosi savo klientu . Visada maloni , mandagi, draugiška. Kaip tikra tos srities Vilkė-profesionalė visapusiškai valdo situaciją, atsakydavo į klausimus, visada palaiko ryšį, atsakinga savo srities specialistė . Aš į Jolitą Vilkę jau kreipiausi du kartus ir abu kartus nenusivyliau. Ir jeigu kas manęs paklaustų apie brokerį tai būtinai ją rekomenduočiau, 100 % ! Kuo geriausios sėkmės Jums tvarkant nekilnojamo turto reikalus su Jolita Vilke !

Ačiū,
Vidmantas

NE Į TEMĄ nusipirkom tobulus namus.
Radom objektą kuris domino - Jolita pasiūlė apžiūrėti.
Vėlavom susitikti kone valandą - kantriai palaukė ir nebuvo nepatogumo jausmo.
Paprašėm apžiūrėti vieną objektą - maloniai aprodė kelis šalia esančius.
Objektas buvo per brangus - aprodė pigesnių.
Būdami čiut vyresni nei millenials nieko neišmanėm apie statybą - papasakojo svarbius niuansus.
Apie pirkimo procesą žinojom tiek pat kiek apie statybą - viską detaliai išpasakojo.
Reikėjo kažkokių dokumentų - suorganizuodavo tą pačią dieną.
Reikėjo statytojo kontaktų - davė ir sukontaktavom.
Pirkimo metu nežinojom ką ir kada daryti - tai ji jau būdavo padariusi.
Po pirkimo turėjom klausimų - atrašė ir padėjo.

Dabar šitą atsiliepimą apie Jolitos profesionalumą rašau iš savo tobulų namų.

Jolita Vilkė Kontaktai

Galbūt turite klausimų?

Rašykite arba skambinkite bet kokiu klausimu apie nekilnojamąjį turtą, mielai Jums atsakysiu.

Išsiųsta

Kontaktai
bottom of page